Zápasy i bez ledu

Projekt probíhá ve dvou kategoriích:
A) U10+U11
B) U13 (mladší žáci)

Půjde o následovné:

Klub během 1-2 dnů vymyslí pro druhý klub výzvu - challenge a tu poté distribuuje oponentu. Poté, v daný čas začíná fáze plnění výzvy. Hráči z obou klubů mají určený čas výzvu splnit. Jakmile se jim to podaří - zasílají do svého klubu video, jak výzvu splnili. Po uplynutí času trenéři vyhodnotí, jaké procento ze všech hráčů výzvu splnilo a porovnají výsledky. Klub s větším procentním ohodnocením vyhrává "zápas".

HC Vlci Jablonec vs. HC Lomnice - challenge zápas 1

Harmonogram:

Úterý 17.11.
Tvorba výzvy kluby - HC Lomnice vytvoří výzvu pro kategorii U10+U11, my vytvoříme výzvu pro kategorii U13 - natočíme video

Středa 18.11.
Od 10:00 hráči začínají plnit výzvu (hráči U10,U11 obrží výzvu Lomnice do 10:00 do e-mailu) - jakmile mají výzvu splněnou, pošlou ji na whatsapp +420 737 888 252 nebo na e-mail seftrener@hcvlci.cz

Čtvrtek 19.11.
Do 20:00 konec příjmání videí se splněním výzvy od hráčů

Poté vyhodnocení videí a vyhlášení výsledku.

Pojďme společně všichni zapracovat na našich schopnostech a zvítězit v tomto klání!

Videa:

Kategorie B - U13, Vyzyvatel, příprava videa: HC VLCI